Ölüm ilanı vermek


  Ölüm ilanları haber, duyuru yada bilgilendirme amaçlı günlük yayın yapan ulusal yada yerel gazetelerin iç sayfaları , ilan sayfaları olarak tabir edilen siyah beyaz veya renkli olarak yada fotoğraflı - fotoğrafsız ebatlı, çerçeveli olarak yayınlanan ilanlardır.
  
 Ölüm ilanlarında baz alınan fiyat ilanın ölçü birimi örneğin Tam sayfa, Yarım sayfa , Çeyrek sayfa yada 2x5 , 3x10, 4.12.5 cm veya 5x10 gibi belli başlı ölçülere dayanarak, baskı bölgesi belirlenerek Türkiye yada İstanbul, Ankara, Ege baskısı gibi prosedürlere göre doğru orantılı olarak değişmektedir.

  Ölüm ilanlarında ilan metninde isteğe göre fotoğraf kullanılmaktadır.  bu fotoğraf ilan metni ile tarafımıza ulaştığı anda ilan tasarımı gazetede yayınlanacak haliyle size sunum yapılır. Onayınız alındıktan sonrada ilan ilgili gazetede yayınlanır. 

   Hürriyet gazetesi ölüm ilanları sayfaları diğer gazetelere oranla daha dolu bir içeriğe sahiptir. Tüm gazetelerin yetkili ve resmi ölüm ilanı ajansı olan reklam ilan şirketimize İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası , Ankara, Bursa, Antalya, izmir telefon hatlarımız ve özellikle akşam geç saatlerde oluşan ölüm ilanlarınızı Gsm destek hatlarımızı arayarak kolay hızlı, güvenilir, firma avantajlı ve en iyi tasarımlarla yayınlatabilirsiniz.

  Ölüm ilanı örnek çalışmalarımızın hepsi tamamen bize ait olup gerekli ilan örneklerinden faydalanarak örnek metin hazırlayabilirsiniz.


Kod: 11